top of page

Nasze opłaty są obliczane w rygorystyczny i precyzyjny sposób w zależności od tematu i zakresu projektu. Dzięki temu już na początku współpracy, przy przedstawieniu wstępnych szkiców i idei będziecie Państwo mieli pełny obraz cenowy finalnego projektu bez zaniżania i zwiększania kosztów w trakcie pracy.

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ OPŁATY?

Opłaty za naszą działalność architektoniczną obliczamy  poprzez rygorystyczny sposób, określając pracę projektantów, jak  i sposób w jaki rozwija się projekt. Każda propozycja usług naszych architektów i inżynierów jest absolutnie wyjątkowa i jest wynikiem kilku czynników, które tutaj opisujemy. Pomaga to klientowi, zrozumieć wszystkie kwestie, które zostają zawarte w projekcie. Dzięki takiemu podejściu unikacie Państwo dodatkowych opłat lub niejasności, które pojawiają się przy zakupie np. projektów typowych.

Opłaty

CENNIK

cennik.PNG

OKREŚLENIE OCZEKIWAŃ

Jesteśmy otwarci i kontaktowi, potrafimy słuchać i odpowiadać na potrzeby inwestora. Dzięki wrodzonej intuicji wychodzimy naprzeciw oczekiwań i wyczuwamy państwa wymagania. Dzielimy się naszą wiedzą tak, abyście Państwo mieli pełen obraz przedsięwzięcia już od etapu koncepcji domu lub mieszkania. Zapraszamy na bezpłatne spotkania, porady lub po prostu w celu zorientowania się. Wyjaśnimy, naszkicujemy, oraz wstępnie zwizualizujemy Państwa plany tak, abyście mogli zabrać je do domu i dyskutować nad nimi w naszym lub w rodzinnym gronie zadając pytania i wnosząc poprawki w celu stworzenia swojego wymarzonego domu. W końcu każde wnętrze lub dom zaprojektowany przez nas jest „szyty na miarę” trafiając w niepowtarzalne gusta i potrzeby mieszańców

OBIEKT OPŁAT

Po pierwszych spotkaniach i określeniu wstępnych szkiców i propozycji spisywana jest umowa współpracy pomiędzy zamawiającym a architektem. W przypadku budowy lub przebudowy Niezbędne jest posiadanie aktualnej mapy do celów projektowych (przedstawiającej działkę której właścicielem jest zamawiający), numer księgi wieczystej, lub w szczególnych przypadkach dokument potwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością. W tym momencie niezbędne jest udzielenie projektantowi niezbędnych pełnomocnictw, dzięki czemu klient uniknie niepotrzebnego stania w kolejkach w urzędach i odnajdywania się w gąszczu spraw urzędowych. Oczywiście będziecie Państwo informowani na bieżąco o postępie rozpatrywania wniosków przez stosowne instytucje.

ETAPY POWSTAWANIA PROJEKTU

Powstawanie projektu to proces zależny od wielu czynników niezbędnych do sfinalizowania początkowej wizji,  Aby w jak najszybszym czasie móc otrzymać pozwolenie na budowę opracowaliśmy harmonogram prac, które eliminują nieprzewidziane problemy i opóźnienia.

Dzięki naszemu systemowi nie musicie Państwo tracić czasu na kompletowanie niezbędnych dokumentacji i odsyłania po coraz to kolejne wnioski. Nasi projektanci zajmą się wszystkim oszczędzając czas i pieniądze. 

SZACOWANY BUDŻET NA BUDOWĘ DOMU

Projekt jest absolutną podstawą dla stworzenia kosztorysu. To dlatego, że przygotowanie projektu odbywa się  w oparciu o możliwości finansowe inwestora. Każdy budynek wymaga szczególnych rozwiązań konstrukcyjnych opracowanych indywidualnie dla każdego obiektu. Przykładowo w zależności od potrzeb i użytych technologii jesteśmy w stanie w tej samej cenie zaprojektować dom powierzchni od 100 do 250 m2.  Zupełnie inne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne projektu, sprawiają, że dom „szyty na miarę” staje się nie tylko dopasowany do Indywidualnych preferencji, ale i tańszy w realizacji.

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ NA 100 LAT!

Dzięki zaangażowaniu i pasji Projektujemy w sposób zupełnie inny niż pozostali Nasze Projekty będą „świeże i aktualne” przez długi czas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przyzwyczajenia i potrzeby mieszkańców zmieniają się na przestrzeni wielu lat. Czasem przekazujemy dom dzieciom, lub odsprzedajemy go komuś innemu. Mając do dyspozycji współczesne możliwości i technologie połączone z użyciem tradycyjnych materiałów jesteśmy w stanie zaprojektować budynek „elastyczny” Czyli taki w którym będziemy mogli dowolnie zmieniać rozlokowanie ścianek działowych, jak i funkcji pomieszczeń. Dodatkowo nasze rozwiązania minimalizują koszty budowy przy jednoczesnym wzmocnieniu budynku. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

bottom of page